Aktuality

Pavel Stodůlka se podílí na vývoji laseru s robotickým ramenem

13.1.2022

Oční klinika Gemini v čele s Pavlem Stodůlkou se dlouhodobě podílí na vývoji unikátního laseru s robotickým ramenem ve spolupráci s francouzským výrobcem Keranova. Vůbec poprvé na světě operace tímto laserem proběhly ve Zlíně.

 

Gemini založené Pavlem Stodůlkou se stalo počtvrté Nejdůvěryhodnějších oční klinikou

15.11.2021

Galavečer Nejdůvěryhodnějších značek proběhl v prostorách Martinického Paláce v Praze 11. listopadu 2021. Svými hlasy zvolily Gemini tisíce českých spotřebitelů již počtvrté. Letos hodnotilo 4000 Čechů z téměř 700 značek v 80 kategoriích.

 

Oční chirurg Pavel Stodůlka byl opětovně zvolen do výboru ESCRS

5.10.2021

Pavel Stodůlka byl znovu zvolen do výboru organizace evropských očních lékařů ESCRS. Jeho oficiální znovuzvolení do výboru proběhne během 39. ročníku kongresu.

 

Pavel Stodůlka získal jako první český lékař členství ve výboru ISRS

13.1.2021

International Society of Refractive Surgery (ISRS) je odborná společnost přidružená k Americké oftalmologické akademii (AAO). MUDr. Pavel Stodůlka se stal prvním Čechem v historii, který se stal členem mezinárodního výboru této prestižní organizace.

 

Pavel Stodůlka přednášel na symposiu v Šanghaji

6.1.2021

Oční chirurg Pavel Stodůlka byl jedním z prezentujících na lékařském symposiu v nejlidnatějším městě Číny. Přednášel o hyperopickém ReLEx Smile, zákroku, kterého se na klinikách Gemini uskutečnilo nejvíce na světě.

 

Pavel Stodůlka se znovu řadí mezi nejoblíbenější lékaře v Rakousku

19.8.2020

MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D., FEBOS-CR obhájil prestižní titul z roku 2019 a znovu se zařadil mezi nejoblíbenější oční lékaře v Rakousku.

 

Pavel Stodůlka jako první chirurg na světě implantoval čočku EDOF LuxSmart

26.6.2020

Bausch & Lomb se řadí ke světové špičce výrobců nitroočních a kontaktních čoček či dalšího vybavení pro oftalmologii. Světové prvenství - implantace nové EDOF čočky s rozšířenou hloubkou ostrosti LuxSmart - náleží Pavlu Stodůlkovi.

 

Výroční kongres ESCRS v Paříži byl pro oční kliniku úspěšný

24.9.2019

Prim. Stodůlka, měl v hlavním programu 8 přednášek a výukových kurzů, čímž se zařadil mezi nejproduktivnější účastníky kongresu v evropském měřítku a navíc měl ještě 6 přednášek na satelitních akcích. 

 

Primář Pavel Stodůlka bude evropským prezidentem prestižní americko-evropské společnosti AECOS

4.6.2019

Členy výboru této společnosti byl zvolen jasnou většinou. Prezidentem AECOS se poprvé stane lékař z postkomunistické části Evropy.

 

 

Primář Stodůlka na AECOS: Inovace v léčbě keratokonu

8.6.2018

O víkendu přednášel primář Pavel Stodůlka na kongresu AECOS, kde byla celá řada zajímavých sdělení. Jedním z jeho přednáškových milníků a velkou poctou byla tzv. keynote lecture na pozvání na téma Inovace v léčbě keratokonu.

 
Strana: předchozí  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   další