Aktuality

Stodůlka opět v žebříčku TOP 50 lékařů Česka

8.1.2024

Časopis Forbes každoročně vyhlašuje žebříček 50 nejlepších lékařů Česka. V oblasti oftalmologie se letos opět umístil i Pavel Stodůlka.

 

Český Goodwill 2023 pro Pavla Stodůlku

19.12.2023

Již jedenáct let oceňuje skupina HPCG firmy a podnikatele, kterých si lidé váží za jejich práci a přínos společnosti. První místo v kategorii "Made in Czechoslovakia" získal přední oční chirurg Pavel Stodůlka.

 

Titul Nejdůvěryhodnější značky již pošesté získala oční klinika Gemini

21.11.2023

Nejdůvěryhodnější značky vybírají sami spotřebitelé a mezi vítěznými se objevila i oční klinika Gemini.

 

Na Gemini v Praze a Zlíně odstraňuje oční vady nejrychlejší femtosekundový laser světa

17.10.2023

Oční klinika Gemini je v mnohých operačních postupech a nových technologiích průkopníkem nejen v tuzemsku. Nyní jsou kliniky v Praze a Zlíně jedny z mála evropských pracovišť, které disponují nejrychlejším laserem pro korekci očních vad metodou ReLEx Smile.

 

Umělá inteligence se podílí na výběru nitroočních čoček v rámci oční kliniky Gemini

13.9.2023

AI se rozvíjí ve všech odvětvích, zdravotnictví není výjimkou. Její pomoci ve své práci využívají i lékaři na klinice Gemini pod vedením Pavla Stodůlky.

 

38 let téměř neviděla, zrak jí vrátili až v Česku na klinice Gemini

16.8.2023

Pacientka Olga byla téměř čtyři dekády poznamenána částečnou slepotou. Olze bylo doporučeno obrátit se na českou oční kliniku, kde díky operaci mohla opět spatřit svět. Bezprostředně po zákroku, který provedl přednosta sítě očních klinik Gemini Pavel Stodůlka.

 

Na sjezdu BSRS v Oxfordu přednášel i Pavel Stodůlka

13.7.2023

Pavel Stodůlka vystoupil na sjezdu British Society for Refractive Surgery (Britská společnost pro refrakční chirurgii) se svými dlouholetými zkušenostmi s fakickou presbyopickou čočkou.

 

Pavel Stodůlka vystoupil na kongresu AECOS s revolučními přednáškami

18.6.2023

Ve Florencii se minulý víkend konal výroční kongres AECOS Europe, který přinesl očním lékařům mnoho novinek z oftalmologie i atraktivní program. Kongresu se zúčastnil Pavel Stodůlka, přednosta sítě očních klinik Gemini a prezident evropské části AECOS, který zde vystoupil hned se dvěma zajímavými přednáškami.

 

Primář Pavel Stodůlka v rozhovoru pro server iDNES hovořil o založení sítě očních klinik Gemini

24.5.2023

Před 20 lety se světoznámý oční chirurg a inovátor rozhodl opustit práci v nemocnici, v roce 2003 založil vlastní oční kliniku. Jeho cílem bylo poskytovat nejlepší možnou oční chirurgii s moderním vybavením a nejnovějšími lékařskými postupy.

 

Prestižní deník Kurier již popáté zařadil Pavla Stodůlku mezi nejoblíbenější oční lékaře v Rakousku

10.5.2023

Deník Kurier každoročně hodnotí přední lékaře v různých medicínských oborech. Pavel Stodůlka, oční chirurg, který založil kliniku Gemini Augenlaser, si za již 12 let působení získal velmi dobrou pověst.

 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14   další