Aktuality

Primář Pavel Stodůlka v rozhovoru pro server iDNES hovořil o založení sítě očních klinik Gemini a vý

24.5.2023

Před 20 lety se světoznámý oční chirurg a inovátor rozhodl opustit práci v nemocnici, v roce 2003 založil vlastní oční kliniku. Jeho cílem bylo poskytovat nejlepší možnou oční chirurgii s moderním vybavením a nejnovějšími lékařskými postupy.

 

Prestižní deník Kurier již popáté zařadil Pavla Stodůlku mezi nejoblíbenější oční lékaře v Rakousku

10.5.2023

Deník Kurier každoročně hodnotí přední lékaře v různých medicínských oborech. Pavel Stodůlka, oční chirurg, který založil kliniku Gemini Augenlaser, si za již 12 let působení získal velmi dobrou pověst.

 

Primář Pavel Stodůlka v podcastu Neklepat pro server Novinky.cz

2.5.2023

Oční chirurg Pavel Stodůlka Stodůlka se v rozhovoru zaměřil na téma oční chirurgie a problémy s viděním. Odborník na operace a léčbu různých očních vad se stal prvním očním chirurgem na světě, který dokázal vrátit zrak pacientovi po 58 letech slepoty.

 

Vznikla nová světová vzdělávací organizace v oblasti refrakční chirurgie

13.4.2023

Dva přední čeští oftalmologové, primář Pavel Stodůlka a profesor Pavel Rozsíval, se podíleli na vzniku nové odborné vzdělávací organizace World College of Refractive Surgery and Visual Sciences (WCRSVS). Tato organizace působí po celém světě v oblasti vzdělávání v refrakční chirurgii.

 

Primář Pavel Stodůlka se zúčastnil zimního sympozia AECOS

2.3.2023

Pavel Stodůlka přednesl na zimním sympozium oftalmologické novinky z Evropy. Tato dynamická konference se každoročně koná v Aspenu a letos proběhlo od 26. 2. do 1. března 2023.

 

Dr. Stodůlku zařadil časopis Forbes do žebříčku 50 nejlepších lékařů Česka

10.1.2023

Prestižní magazín Forbes zvolil zakladatele očních klinik Gemini jedním z 50 nejlepších českých lékařů. V rozsáhlém rozhovoru světoznámý oční chirurg prozrazuje klíč svého úspěchu coby lékaře i podnikatele: "Člověk v sobě musí mít touhu věci zlepšovat, jen tak může výrazně uspět."

 

První operace presbyopie metodou ReLEx Smile na světě

16.12.2022

Primář oční kliniky Gemini Pavel Stodůlka se svým týmem operoval pacienta s vetchozrakostí novou metodou.

 

Primář Stodůlka převzal cenu profesora Emilia Campose za inovaci v oftalmologii

21.11.2022

Prezident Italské oftalmologické společnosti Matteo Piovella předal o víkendu 19. až 20. listopadu 2022 v Římě primáři Stodůlkovi cenu profesora Emilia Campose za inovaci v oftalmologii.

 

Oční chirurg Stodůlka přednášel australským kolegům z Brisbane

1.11.2022

Zakladatel sítě očních klinik Gemini Pavel Stodůlka přednášel v neděli 30. října 2022 online pro kolegy z Austrálie. Přednáška byla obohacena o praktickou ukázku implantace nitrooční čočky s rozšířeným ohniskem. Tu světoznámý chirurg českého původu implantoval jako první na světě.

 

U příležitosti svátku 28. října bylo očnímu chirurgovi Stodůlkovi uděleno státní vyznamenání

29.10.2022

Na státní svátek 28. října se na Pražském hradě udělovala státní vyznamenání 78 významným osobnostem. Zakladatel sítě očních klinik Gemini Pavel Stodůlka obdržel Medaili Za zásluhy o stát v oblasti vědy. Pro českého očního chirurga to není první veřejné ocenění. Před 10 lety jej ocenil Senát Stříbrnou medailí.

 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13   další