Aktuality

Slavnostní otevření nového pracoviště GEMINI v Praze Krči

28.9.2013

Ve čtvrtek 26. září proběhlo slavnostní otevření již sedmého specializovaného pracoviště oční kliniky Gemini.


 

Oční klinika Gemini slaví deset let

25.9.2013

Oční klinika Gemini byla založena ve Zlíně v roce 2003, kde otevřela své první pracoviště. Později následovalo stěhování do větších prostor, které lépe vyhovovaly potřebám rostoucí kliniky. Po rekonstrukci v roce 2013 a otevření nového laserového centra ve Zlíně se klinika stala největším českým privátním očním pracovištěm. Operační sály jsou vybavené těmi nejmodernějšími lasery. Mezi ty nejnovější patří unikátní laser Amaris 1050, který je nejrychlejším a nejpřesnějším laserem pro operace očních vad. Kromě Zlína najdete kliniku Gemini také v Praze Průhonicích a nově v Praze Krči. V průběhu deseti let byla otevřena pracoviště v Českých Budějovicích, Brně, Ostravě a ve Vídni.

- - -

 

 

Mezinárodní konference v Aténách

20.9.2013

Prim. Stodůlka přednášel o nových laserových očních operacích na mezinárodní konferenci v Aténách

- - -

 

Vnučka Tomáše Bati na operaci v Gemini

18.9.2013

Prim. Stodůlka provedl laserovou operaci očí vnučce Tomáše Bati. Francesca Bata Blyth přiletěla z Kanady na zákrok do Zlína.

Rodina Tomáše Bati si práci primáře Pavla Stodůlky oblíbila už před lety. První operaci u něj podstoupil sám Tomáš Baťa junior a toho následovali dcera Monica s manželem, dcera Rosemarie a vnuk Thomas. Tomáš Baťa junior po návštěvě kliniky řekl: „Jsem hrdý na umění českých lékařů, stojí za to za nimi přicestovat i z Kanady.
- - -
 

Zlatý oční flitr

29.8.2013

O víkendu proběhne na BBC rozhovor o novém kosmetickém zlatém očním flitru, který se implantuje do oka pomocí laseru. Jde o novinku, kterou v ČR nabízí exkluzívně jen oční klinika Gemini, která se sama na vývoji zlatého filtru podílela.

Oční flitr je vyroben laserem a nanotechnologií, tenký je jen několik mikrometrů.

Implantuje se buď v rámci samostatného zákroku nebo při operaci oční vady metodou LASIK femtosekundovým laserem.- - -

 

Přednáška ve Veroně

10.7.2013

Primář Stodůlka přednášel na konferencu FEMTO International Congress ve Veroně.

- - -

 

Prim. Stodůlka přednášel v Kodani

2.7.2013

V červnu 2013 se uskutečnil kongres SOE 2013 pořádaný odbornou společností European Society of Ophthalmology, kterého se zúčastnilo více než 4000 očních specialistů. Prim. Stodůlka přispěl do programu konference přednáškou. Od organizátorů obdržel děkovný dopis a pozvání na další ročník konference. 

- - -

 

Prim. Stodůlka v Liverpoolu na pozvání Royal College

27.5.2013

Ve čtvrtek 23. května 2013 přednášel primář Stodůlka v Liverpoolu na pozvání Královské lékařské společnosti Royal College o moderních laserových operacích. Přednášet na pozvání Royal College je vysokou poctou a není časté, aby takové pozvání dostal český lékař. Přednáška pana primáře byla přijata velmi úspěšně a byla oceněna potleskem.

- - -

 

Primář Stodůlka operoval osobního očního lékaře bahrajnského krále

15.2.2013

V polovině února navštívil naši kliniku uznávaný bahrainský oftalmolog a osobní lékař bahrainského krále Dr. Moemen Al Reefy. Po dvoudenním pobytu na klinice se Dr. Al Reefy rozhodl svůj pobyt prodloužit a požádal pana primáře Stodůlku, aby mu odoperoval počínající šedý zákal, který si původně plánoval nechat odstranit v Německu. 

K tomuto rozhodnutí dospěl, když viděl, s jakou precizností primář Stodůlka pracuje pomocí nejmodernější technologie, a na základě kvality celkové zdravotnické péče.

 

Beseda s panem primářem Stodůlkou ve Zlíně

21.11.2012

 

Zveme Vás na pravidelné setkání se známou vídeňskou zpravodajkou Českého rozhlasu Radiožurnál, jejímž hostem bude oční specialista MUDr. Pavel Stodůlka. Beseda se koná v pondělí 26. listopadu 2012 ve Zlíně, a to na adrese Alternativy – kulturního institutu (Osvoboditelů 3778, Zlín).

VSTUPNÉ: 70,- Kč; studenti, senioři 30,- Kč možno zakoupit v Alternativě nebo v Městském informačním a turistickém středisku (přízení radnice) ve Zlíně.

- - -

 

 
Strana: předchozí  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další