Aktuality

Zkušenosti primáře Stodůlky publikované v časopise CRST Europe

7.12.2017

Cataract & Refractive Surgery Today Europe, magazín určený evropským očním chirurgům, zveřejnil příspěvek primáře Pavla Stodůlky. 

 

Prim. Stodůlka úspěšně složil FEBOS-CR

9.10.2017

Prim. Stodůlka složil v pátek 6. října jako první v ČR a jako jeden z prvních v Evropě specializační zkoušku pro subspecializaci v kataraktové a refrakční chirurgii FEBOS-CR. 

 

Primář Stodůlka novým členem výboru ESCRS

18.9.2017

Primář Pavel Stodůlka byl zvolen do výboru Evropské společnosti kataraktové a refrakční chirurgie.

 

Magazín CRST Europe zveřejnil článek prim. Stodůlky

5.9.2017

Cataract & Refractive Surgery Today Europe, přední odborný magazín, který se zabývá různými oblastmi oboru oční chirurgie, zveřejnil příspěvek primáře Pavla Stodůlky o jeho zkušenostech s léčbou vetchozrakosti.

 

Primář Stodůlka byl oceněn za odborné video

2.5.2017

Evropská společnost kataraktových a refrakčních chirurgů (ESCRS) vybrala video prim. Stodůlky a zveřejnila ho na svých stránkách jako „Video měsíce“.

 

Prim. Pavel Stodůlka zahájil již X. ročník ZOF

27.3.2017

ZOF (Zlínský oční festival), který každoročně pořádá oční klinika Gemini, získal vysoké renomé mezi odborníky z oboru oftalmologie. Jubilejní desátý ročník kongresu jich přilákal téměř pět set. 

 

Primář Stodůlka přednášel na kongresu AAO v Chicagu

24.10.2016

Ve dnech od 15. do 18. října prezentoval primář Stodůlka špičkám světové chirurgie nové metody transplantace rohovky na kongresu v americkém Chicagu.

 

Primář Pavel Stodůlka obdržel prestižní cenu na kongresu v Dánsku

12.9.2016

Přednosta očních klinik Gemini získal první cenu za odborné video v kategorii inovace v oční chirurgii. Cena mu byla slavnostně předána v neděli 11. 9. na kongresu Evropské společnosti kataraktových a refrakčních chirurgů v Kodani.

 

Práce prim. Stodůlky oceněna nejprestižnější oftalmologickou společností

17.8.2016

Americká Oftalmologická Akademie (AAO) ocenila odborné video primáře Pavla Stodůlky, když jej označila jako pozoruhodné a rozeslala ke zhlédnutí všem svým členům po celém světě.

 

Primář Stodůlka oceněn na mezinárodním kongresu v Indii

27.6.2016

Primář Pavel Stodůlka byl významným hostem a přednášejícím na prestižní mezinárodní oftalmologické konferenci v indické Bombaji. Z této konference Eye Advance 2016 si přivezl ocenění za mimořádný přínos očnímu lékařství.

 
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9   další